Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zwrot podatku z zagranicy! TimeTax Sp. z o.o.

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w zakresie odzyskania zwrotu podatku za pracę za granicą. Oferta dotyczy następujących krajów: Holandia, Niemcy, Anglia, Belgia, Dania, Irlandia, Austria, Norwegia, USA.

Dodatkowe usługi z poszczególnych krajów:
Niemcy:
- zasiłek rodzinny (Kindergeld)
- rozliczanie Gewerbe (jednoosobowa działalność gospodarcza)
Holandia:
- wyrabianie numer SOFI dla partnera fiskalnego
- dodatek do ubezpieczenia ZORGTOESLAG
- zasiłek rodzinny (Kinderbijslag)
Belgia:
- zasiłek rodzinny
Norwegia:
- zasiłek rodzinny/opiekuńczy

Za cel stawiamy sobie rzetelne zweryfikowanie jakie ulgi i odliczenia podatkowe mogą być zastosowane, aby otrzymali Państwo możliwie jak najwyższy zwrot. Nasza firma ma ugruntowaną pozycję na rynku. Zbudowaliśmy silne relacje z władzami podatkowymi w Belgii, Holandii i Niemczech. Systematycznie śledzimy zmiany dokonujące się w prawie podatkowym. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu proponujemy naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać TimeTax?
- Pobieramy opłatę tylko raz, prowadząc sprawę klienta do momentu odzyskania zwrotu (jeżeli w trakcie prowadzenia sprawy przychodzą pisma, które należy wypełnić, czy przetłumaczyć robimy to w cenie pobranej przed rozliczeniem)
- Traktujemy naszych klientów indywidualnie, monitorujemy ich sprawy podatkowe, telefony do Urzędów Skarbowych w celu przyspieszenia biegu spraw, wyjaśnień itp. również są wliczone w cenę
- Klient ma możliwość wyboru, czy woli zapłacić z góry przed rozliczeniem, czy mamy pobrać opłatę dopiero po odzyskaniu zwrotu, jako pobrany procent  od odzyskanego podatku (choć nie dotyczy to każdej usługi)
- Zaufało Nam już 30 tysięcy osób, dołącz do Nas i pozwól Nam udowodnić nasz profesjonalizm.

Jesteśmy już w Łomży! Współpracujemy z Biurem Prawa Podatkowego PONITAX

ul. Polowa 53 lokal 6
18-400 Łomża
tel./fax 86 219-09-90
tel. kom. 602-78-77-55
email: lomza@timetax.pl
www.timetax.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę