Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Poszukiwana (porywaczka) babcia

Policjanci szukają 64-letniej mieszkanki Łomży. Kobieta poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Łomży jako osoba podejrzewana do sprawy uprowadzenia 3-letniego Oliwiera - jej wnuka.

fot. KMP Łomża
fot. KMP Łomża

Poszukiwana to: Chądzyńska Hanna Elżbieta, lat 64, zam. Łomża.
Rysopis: 158 cm wzrostu, średniej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie, proste, farbowane na blond, uszy przyległe, nos prosty, wargi wąskie.
Znaki szczególne:   brak
W/w poszukiwana jest na podstawie:
Listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Łomży (sygn. akt 1 Ds. 8/15) jako osoba podejrzewana do sprawy uprowadzenia osoby małoletniej (czytaj więcej)

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży pod numerem telefonu /86/ 474 12 43 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112.
Wzywa się każdego, kto zna miejsce pobytu poszukiwanej do zawiadomienia o tym najbliższej jednostki Policji lub Prokuratury (art. 280 par. 1 pkt. 4 kpk).
Ostrzega się, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kk).
Udziela się zapewnienia o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 par. 2 kpk).

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę