Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Dziki na drodze

Dwa padłe dziki i uszkodzony mercedes, to finał zderzenia się zwierząt z samochodem. Do zdarzenia doszło nocą w Marianowie. Zwierzęta wybiegły z terenu ogródków działkowych wprost przed mercedesa jadącego w kierunku Łomży.

Jak przekazuje Urszula Brulińska 64-letniemu kierowcy samochodu na szczęście nic się nie stało. Ucierpiał pojazd, który ma połamany zderzak, pobite przednie reflektory, oraz uszkodzone lewy przedni błotnik i lewe przednie drzwi.
Dziki zderzenia z samochodem nie przeżyły. Zostały zabezpieczone przez wezwanego na miejsce weterynarza.


230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę