Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Wyjedź samochodem z Galerii Bursztynowej!

W tym roku Galeria Bursztynowa w Ostrołęce obchodzi swoje 1. urodziny. Z tej okazji w dniach 4 maja - 14 czerwca będzie trwała Loteria Urodzinowa. Na klientów Bursztynowej czekają wspaniałe nagrody: nagroda główna - samochód osobowy Hyundai i10 oraz voucher na wycieczkę o wartości 5.000 zł i 8 kart podarunkowych w formie kart płatniczych na łączną kwotę 10.100 zł.

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii jest dokonanie zakupu za kwotę co najmniej 50 zł brutto w punktach handlowych i usługowych znajdujących się na terenie Galerii Bursztynowej. (Tesco i OBI nie biorą udziału w Loterii). Za każde wydane 50 zł przysługuje 1 kupon loteryjny (jednak nie więcej niż 5 kuponów na 1 paragon). Paragony można również łączyć, aby otrzymać minimum kwotę 50 zł (jednak nie więcej niż 3 paragony wydane tego samego dnia).

Zapraszamy do udziału w Loterii. Szansę na wygranie samochodu oraz pozostałych nagród mają wszyscy klienci Galerii Bursztynowej! Losowanie nagród odbędzie się 14 czerwca o godz. 17.00. Obecność uczestników Loterii jest obowiązkowa. W przeciwnym razie wylosowana osoba traci prawo do nagrody.

Szczegółowy regulamin Loterii Urodzinowej dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii Urodzinowej w głównym pasażu Galerii Bursztynowej oraz na stronie: http://galeriabursztynowa.com.pl/ i na Facebooku w zakładce pn. Loteria Urodzinowa facebook.com/GaleriaBursztynowa
Nie zapomnijcie polubić naszego funpage’a!

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę