Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Teatrzyk "Złoty kurczak"

22 kwietnia dzieci obejrzały spektakl pt. "Złoty kurczak".

"Złoty kurczak" to bajka dla dzieci ukazująca losy dobrego wilka, którego na manowce próbował sprowadzić pewien lis. Przedstawiona przez lisa propozycja szybkiego wzbogacenia się przypadła do gustu wilkowi. Złote jajko, z którego miał się wykluć złoty kurczak okazało się jednak zwyczajnym jajem ze zwyczajnym kurcaczkiem w środku. Od tej pory wilk był tatą i małemu kurczakowi mimo protestów wilka, która wciąż twierdził, że jest zły udało się dokonać tego, że wilk poczuł się ojcem. W każdym z nas może obudzić się serce. Czasem wystarczy tylko jeden mały impuls.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę