Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Będą utrudnienia w ruchu

Kierowcy jeżdżący w sobotnie południe po Łomży powinni liczyć się z utrudnieniami. To w związku z Biegiem Nadziei na dystansie 10 km, którego trasę wytyczono ulicami miasta. Zawodnicy tuż po południu mają wystartować ze Starego Runku by ulicami Giełczyńską, Szosą Zambrowską, Piłsudskiego, Zawadzką – Przykoszarową, Pileckiego dobiec do ulicy Akademickiej, a następnie Piłsudskiego, Zawadzką, Sikorskiego, Szosą Zambrowską, Giełczyńska wrócić na Stary Rynek. W związku z powyższym kierowcy w Łomży w godz. od 11:30 do 14:00 powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu na tych ulicach.

Bieg organizowany jest w ramach przypadającego dziś Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jak informował ratusz do czwartku do udziału w biegu zgłosiło się około 150 osób. Bieg Nadziei poprzedzi uroczyste podniesienie flagi na masz na Starym Rynku o godz. 12:00 oraz Bieg z Biało – Czerwoną na dystansie 224 metrów, na który Prezydent Łomży zaprasza dzieci do lat 9. Każdy uczestnik otrzyma na starcie biało – czerwoną chorągiewkę, a na mecie pamiątkowy medal. Start tego biegu planowany jest tuż po podniesieniu flagi, około godz. 12:05. Bezpośrednio po nim, około 12:20 wystartuje Bieg Nadziei na dystansie 10 km, a pierwsi jego uczestnicy spodziewani są na mecie po około 35 minutach. W jego trakcie odbędzie się Mila Nadziei, czyli bieg dla młodzieży na dystansie 1852 metrów. Dotychczas zgłosiło się do niego 70 osób. Jego start zaplanowano około godz. 12:30. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę