Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Nastolatkowie ukradli papierosy

Łomżyńscy policjanci zatrzymali dwóch 15-latków, podejrzanych o kradzież wyrobów tytoniowych o łącznej wartości ponad 1100 złotych. Nastolatkowie wykorzystując nieuwagę sprzedawcy w jednej z hurtowni ukradli kartony z papierosami.

Do zdarzenia doszło niespełna miesiąc temu w jednej z łomżyńskich hurtowni. Właśnie tam poszli dwaj młodzi ludzie pod pozorem zakupu artykułów szkolnych i wykorzystując chwilową nieuwagę sprzedawczyni, zabrali osiem kartonów papierosów różnych marek. Właściciel wartośc poniesionych strat oszacował na ponad 1100 złotych. Łomżyńscy policjanci ustalili personalia i wczoraj zatrzymali dwóch sprawców tej kradzieży. Okazali się nimi 15–letni koledzy z sąsiedztwa. Młodzi ludzie przyznali się do popełnionego czynu. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadac przed sądem rodzinnym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę