Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Agrobiznes na czele...

Największe i najstarsze, czyli Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Jagielloński, zwyciężyły w rankingu “Rzeczpospolitej” i miesięcznika “Perspektywy”. Wśród 70 najlepszych niepaństwowych uczelni zawodowych na trzecim miejscu uplasowała się Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży.

Ranking “Rzeczpospolita” i 'Perspektywy” prowadzą od pięciu lat. W tym roku wyróżniono 78 najlepszych uczelni akademickich, 80 najlepszych niepaństwowych uczelni magisterskich, 70 najlepszych niepaństwowych uczelni zawodowych oraz 12 najlepszych państwowych szkół zawodowych. O miejscu uczelni w rankingu decyduje jej prestiż w środowisku profesorskim, wśród pracodawców, jej siła naukowa mierzona m.in. posiadaną kadrą oraz warunki studiowania.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę