Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wyróżnione recytatorki

Trzy łomżanki Katarzyna Górska, Magdalena Kocoń i Barbara Tarczewska zostały wyróżnione podczas wojewódzkich eliminacji 60. jubileuszowej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W białostockich Spodkach, siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury rywalizowało ponad 50 młodych adeptów sztuki recytatorskiej.

Katarzyna Górska startowała w kategorii turnieju recytatorskiego, Magdalena Kocoń w turnieju „wywiedzione ze słowa”, a Barbara Tarczewska wzięła udział w turnieju poezji śpiewanej.
Katarzyna i Magdalena to uczennice II LO, Barbara I LO w Łomży. Magdalena i Barbara to również wychowanki łomżyńskiego MDK - Joanny Klamy (Teatr AKTYWNY), i Magdy Sinoff (Studio Wokalne eMDeK).

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę