Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem

Główne zdjęcie
Chmura burzowa

Przed burzami z gradem, które po południu, wieczorem i nocą mogą przechodzić nad regionem ostrzega Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB. W trakcie burz spadnie od 10 do 25, a lokalnie nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Możliwe są też lokalnie opady gradu oraz porywy wiatru do 75 km/h.

Wydane ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego i ważne jest od godz. 12.do godz. 4. rano.

Po burzach przyjdzie ochłodzenie
Jeszcze dziś ciepło. Temperatura maksymalna w regionie od 21°C do 24°C, ale jutro ma już zrobić się chłodniej. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. W ciągu dnia zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.
W nocy z środy na czwartek temperatura minimalna od -1 do 1°C i przygruntowe przymrozki do -4°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę