niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif
tekst płatny

Nowa siedziba Opoltrans1 w Ostrołęce już otwarta!

W piątek 24 kwietnia o godz. 16. firma Opoltrans 1 zajmująca się sprzedażą części do samochodów ciężarowych po 15 latach działalności przy ulicy I Armii Wojska Polskiego 7a przeniosła się do nowego budynku przy ulicy Kołobrzeskiej 5 w Ostrołęce.

Uroczystość otwarcia w nowej siedzibie została zorganizowana została przy okazji konwentu firmy BRIDGESTONE POLSKA, która od sześciu lat jest światowym liderem sprzedaży opon. Swoje stoisko miała też firma Wolf Oil Corporation – dystrybutor olejów , którego jedynym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce od marca 2014 roku jest firma OPOLTRANS. Miesięcznie z warsztatów w całej Polsce wyjeżdża 2500 samochodów na oleju Wolf.

W nowym ostrołęckim serwisie Opoltrans 1 potencjalni klienci mogą skorzystać z usług myjni, stacji Kontroli Pojazdów, naprawić samochód, wymienić klimatyzację, zrobić legalizację tachografu a autoryzowany serwis FirstStop wymieni i przechowa dla Państwa opony osobowe w dogodnych godzinach: od poniedziałku do piątku 7-19, a w soboty 8-16.
www.opoltrans.com.pl/oddzialy.html

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0