Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Napadli na stadionie

W sobotę przed północą na stadionie miejskim w Szczuczynie dwaj młodzi mężczyźni zakatowali grupę ludzi oraz uszkodzili samochód. Napastników chwilę później zatrzymali policjanci. Okazali się nimi 19–letni mieszkańcy tej miejscowości, którzy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Jak przekazuje oficer prasowy policji w Grajewie we wstępnych ustaleń wynika, że czwórka młodych ludzi – dwaj mężczyźni oraz dwie kobiety, podróżujący osobowym audi, zatrzymali się na stadionie miejskim w Szczuczynie. Po chwili, osobowym peugeotem podjechało do nich trzech mężczyzn. Jeden z nich kopnął kierowcę audi a drugi uderzył w twarz pasażerkę. Następnie obaj mężczyźni zaczęli kopać samochód. Kierowca audi postanowił uciec ze stadionu. Napastnicy pojechali za nim. W tym czasie pokrzywdzeni powiadomili Policję o tym, co się stało. Szybka reakcja interweniujących policjantów doprowadziła do zatrzymania auta, którym poruszali się chuligani. Okazało się, iż są to dwaj 19-letni mieszkańcy Szczuczyna. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Pokrzywdzony oszacował straty powstałe wskutek uszkodzenia samochodu na kwotę 2 tysiące złotych. Teraz sprawcy tego zdarzenia odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę