Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Ciężarówka potrąciła pieszego przechodzącego po przejściu dla pieszych przez ulicę Zjazd. Do wypadku doszło około 15.30. przy rondzie Kościuszki. Rannego mężczyznę, w wieku około 60 lat, karateka pogotowia zabrała do szpitala.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży według wstępnych ustaleń policji kierujący ciężarowym volvo jadąc ulicą Zjazd od strony Piątnicy, na oznakowanym przejściu dla pieszych, nie udzielił pierwszeństwa 58-letniemu pieszemu przechodzącemu przez ulicę. Potrącony został zabrany karetka pogotowia do szpitala niemniej jak podaje policjantka na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę