Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z karetką

Główne zdjęcie
Karetka , fot archiwum

W miejscowości Borkowo na drodze krajowej nr 63 Kolno - Kisielnica, samochód osobowy zderzył się z jadącą na sygnale z pacjentem karetką. W wypadku lekko ranny został 79-letni kierowca osobówki, który został zabrany do szpitala w Kolnie. Jak przekazuje Joanna Makarewicz, oficer prasowy policji w Kolnie, pacjentowi karetki nic się nie stało, ale aby dowieść go do szpitala w Łomży na miejsce musiała przyjechać inna karetka.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13. Jak opisuje policjantka do wypadku doszło gdy kierowca osobowego mercedesa, jadąc przed karetką transportową szpitala w Kolnie będącą pojazdem uprzywilejowanym, nie zachował należytej ostrożności i podjął manewr skręcenia w lewo. Mercedes zderzył się wówczas z  jadącą w kierunku Łomży karetką, której kierowca zamierzał ją wyprzedzić.

Na szczęście zdarzenie nie zakończyło się tragicznie. 79-letni kierowca mercedesa został przewieziony do szpitala w Kolnie, ale doznał tylko niegroźnych obrażeń, a załodze karetki i przewożonemu nią choremu nic się nie stało. Niemniej dowieść dalej przewieźć go do szpitala w Łomży, musiała przyjechać jeszcze jedna karetka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę