Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Szalał tirem, przez pół roku nie może jeździć po Polsce

Tysiąc złotych grzywny oraz półroczny zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski usłyszał 49-letni Estończyk, który jadąc ciężarowym volvo krajową „ósemką” pod Zambrowem niebezpiecznie wyprzedzał zmuszając innych kierujących do zjeżdżania na pobocze.

Niebezpiecznie jadącego tira policjanci zauważyli w rejonie miejscowości Krajewo Korytki w poniedziałek około godziny 10.30. jak przekazuje oficer prasowy policji w Zambrowie kierujący volvo z naczepą wyprzedzając inne pojazdy, pomimo znaku zakazu wykonywania tego manewru, zmuszał nadjeżdżających z przeciwka kierowców do zjeżdżania na pobocze, dodatkowo przekraczając przy tym dozwoloną prędkość. Funkcjonariusze zatrzymali ciężarówkę do kontroli, za której kierownicą ja się okazało siedział 49-letni obywatel Estonii. W związku z popełnionymi wykroczeniami i stworzeniem zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna w trybie przyspieszonym został wczoraj doprowadzony do sądu, który orzekł wobec 49-latka karę grzywny oraz sześciomiesięczny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na terenie Polski. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę