Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Jeszcze tylko poranne przymrozki i... będzie cieplej

Maciej Maciejewski dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed przymrozkami jakie środę w nocy mogą wystąpić w regionie. Temperatura powietrza może spaść do -2°C, a przy gruncie do -4°C.

Według synoptyka przymrozki mogą wystąpić na terenie całego województwa podlaskiego. Ostrzeżenie ważne jest od godz. 1. w nocy do godz. 8. rano.  
Jak wynika z prognoz pogody to ostatnia tak zimna noc. Po niej przyjdzie ocieplenie. Jutro w ciągu dnia termometry pokażą do 14°C, w nocy z środy na czwartek ma być od 2°C do 4°C, a w kolejnych dniach temperatura ma rosnąć by w weekend mogła dojść do 20°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę