Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Komu i ile płaci miasto... w jednym miejscu

35 tysięcy złotych otrzymają z kasy miasta naukowi eksperci, którzy pracują przy opracowywaniu nowego Programu Rozwoju Miasta Łomży. Umowy z sześciorgiem naukowców z Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podpisano na początku kwietnia, a teraz informacja o nich pojawiła się miejskim BIP. Prezydent Mariusz Chrzanowski jest pierwszym prezydentem Łomży, który zdecydował się publikować w internecie spis wszystkich zawieranych umów także o dzieło i zlecenie.

Publikowany od miesiąca w internecie i aktualizowany rejestr umów zawiera już 130 pozycji. Są tam informacje o umowach zawieranych z podmiotami, które otrzymały dotację z kasy miasta bo np. wygrały ogólnodostępne konkursy na realizację zadań w sferze sportu czy kultury, ale także informacje o zleceniach udzielanych z wolnej ręki.  Każda z pozycji ma datę zawarcia umowy, wskazany wydział Urzędu Miejskiego, który prowadzi sprawę, okres obowiązywania umowy, stronę umowy – czyli podmiot lub osobę fizyczną z którą została zawarta umowa, jej przedmiot, oraz wartość umowy brutto.

zobacz: BIP - Rejestr umów 2015 rok


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę