Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy zastępca komendanta wojewódzkiego policji z Łomży

Główne zdjęcie
Inspektor Eligiusz Kubicki (fot. KWP Białystok)

Komendant Główny Policji powołał inspektora Eligiusza Kubickiego na stanowisko Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Inspektor Kubicki ma 54 lata, policyjną służbę rozpoczął w 1992 roku w Łomży, gdzie wciąż mieszka.

Inspektor Eligiusz Kubicki od początku służby w policji związany był z pionem kryminalnym. Kolejne szczeble kariery zawodowej przechodził pełniąc służbę w wydziałach do Spraw Przestępczości Aferowej, Przestępczości Gospodarczej i Dochodzeniowo-Śledczym. Od 1999 r. roku pracując w Białymstoku związany był z Biurem do Walki z Przestępczością Zorganizowaną KGP. Od 2000 r. po utworzeniu Centralnego Biura Śledczego KGP pełnił służbę w ramach tej struktury, by w 2007 r. stanąć na czele Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu w Białymstoku Centralnego Biura Śledczego KGP. Trzy lata później został mianowany Zastępcą Dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji, gdzie okresowo pełnił również obowiązki dyrektora tego biura. Z dniem 15 kwietnia bieżącego roku Komendant Główny Policji powołał go na stanowisko Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, a w poniedziałek odbyło sie uroczyste wporowadzeni go do komendy.
Inspektor Eligiusz Kubicki jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jest żonaty, ma dwóch synów i córkę oraz troje wnucząt. Jego hobby to turystyka górska i ogrodnictwo.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę