niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Nowy zastępca komendanta wojewódzkiego policji z Łomży

Komendant Główny Policji powołał inspektora Eligiusza Kubickiego na stanowisko Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Inspektor Kubicki ma 54 lata, policyjną służbę rozpoczął w 1992 roku w Łomży, gdzie wciąż mieszka.

Inspektor Eligiusz Kubicki (fot. KWP Białystok)
Inspektor Eligiusz Kubicki (fot. KWP Białystok)

Inspektor Eligiusz Kubicki od początku służby w policji związany był z pionem kryminalnym. Kolejne szczeble kariery zawodowej przechodził pełniąc służbę w wydziałach do Spraw Przestępczości Aferowej, Przestępczości Gospodarczej i Dochodzeniowo-Śledczym. Od 1999 r. roku pracując w Białymstoku związany był z Biurem do Walki z Przestępczością Zorganizowaną KGP. Od 2000 r. po utworzeniu Centralnego Biura Śledczego KGP pełnił służbę w ramach tej struktury, by w 2007 r. stanąć na czele Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Ekonomicznej Zarządu w Białymstoku Centralnego Biura Śledczego KGP. Trzy lata później został mianowany Zastępcą Dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji, gdzie okresowo pełnił również obowiązki dyrektora tego biura. Z dniem 15 kwietnia bieżącego roku Komendant Główny Policji powołał go na stanowisko Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, a w poniedziałek odbyło sie uroczyste wporowadzeni go do komendy.
Inspektor Eligiusz Kubicki jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Jest żonaty, ma dwóch synów i córkę oraz troje wnucząt. Jego hobby to turystyka górska i ogrodnictwo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0