Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Sąd Rejonowy w Łomży zastosował trzymiesięczny areszt wobec 50-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podczas libacji alkoholowej w Wygodzie zaatakował i ugodził nożem swojego 58-letniego znajomego.

W piątek, po godzinie 17.00 podczas libacji alkoholowej, pomiędzy przebywającymi w mieszkaniu mężczyznami wywiązała się sprzeczka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że w trakcie kłótni i szarpaniny 50-letni mężczyzna ugodził nożem w szyję 58-letniego znajomego. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 50-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj Sąd Rejonowy w Łomży na wniosek Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Sprawca za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę