Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 maja 2023 napisz DONOS@

Silny, zimny wiatr

Do wieczora będzie silnie wiało. Tomasz Siemieniuk, synoptyk z białostockiego zespołu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzega, że w porywach wiatr może osiągać nawet do 75 km/h. Wiejący z północnego-zachodu i północy wiatr powoduje, pomimo iż na termometrach będzie do 9°C, że odczuwalna temperatura będzie przez cały dzień wynosić maksymalnie około zera.

Silnemu wiatrowi synoptycy nadali pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. Ostrzeżenie ważne jest do godz. 18.

Poza silnym wiatrem dziś możliwe są także przelotne opady deszczu, lokalnie możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej.

W nocy zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Lokalnie przelotne opady deszczu oraz możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i krupy śnieżnej. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, początkowo okresami porywisty, północny i północno-zachodni.

Jutro wiać ma już zdecydowanie słabiej, ale lokalnie możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 10°C, przy czym temperatura odczuwalna ma wzrosnąć do  4 - 5°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę