Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca ciągnika

Policja oficjalnie potwierdziła kierowca ciągnika rolniczego, który w piątek wyjechał na drogę wprost przed audi był pijany. 48-latek miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

W piątek tuż przed godziną 14.00 w Czarnocinie w gminie Piątnica doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-letni kierowca ciągnika rolniczego najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu od strony Łomży audi. Na skutek zderzenia pojazdy zjechały na lewe pobocze uderzając w znajdujące się tam ogrodzenie, a urwane w traktorze tylne koło dodatkowo uszkodziło płot po przeciwnej stronie drogi. Ponadto w wyniku wypadku kierujący osobówką 20-latek ranny trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy. Natomiast w przypadku kierowcy ciągnika urządzenie pokazało, że był pijany. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. 48-latkowi policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy, a jego skrajnie nieodpowiedzialnym postępowaniem zajmie się teraz sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę