Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przegląd wierszy o wiośnie

Dnia 27 marca 2015 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 14 w Łomży odbył się Przegląd Wierszy Wiosennych. Prezentację poprzedził występ Gospodarzy - dzieci 5-6-letnich z grupy V w inscenizacji o wiośnie.

 

W przeglądzie udział wzięły dzieci reprezentujące przedszkola i zerówki z łomżyńskich szkół. Dzieci prezentowały wiersze napisane przez ich bliskich, najczęściej mamę lub tatę. Z naszej placówki udział wzięli: Pola Krasucka - wiersz "To tylko wiosna" autor Rafał Krasucki z córką, Joanna Horoszewska - wiersz "Wiosna" autor Anna Horoszewska z córką Asią oraz Tomek Mierzejewski w wierszu "Wiosenny taniec" autor Justyna Mierzejewska z synem Tomkiem.
Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i serdeczne przyjęcie.

link: http://www.przedszkole14.lomza.pl/wydarzenia/1203-wiosenne-wierszowanie-przedszkolakow

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 18 kwietnia 2015 19:29
Data ostatniej edycji: śr, 29 kwietnia 2015 23:36:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę