Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciągnikiem wyjechał przed audi?

Kierowca audi trafił do szpitala po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym. Do wypadku doszło przed 14. w Czarnocinie. Z pierwszych informacji wynika, że kierowca ciągnika, który wyjechał wprost przed osobówkę, prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło prawdopodbnie gdy ciągnik rolniczy wyjeżdżając na drogę nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu audi. W wyniku zderzenia ranny został kierowca osobówki, który został zabrany przez pogotowie do szpitala. Kierowcy ciągnika rolniczego nic się nie stało. Mężczyzna prawdopodobnie jest wpływem alkoholu. Taki wynik dało pierwsze badanie stanu jego trzeźwości, ale musi być ono jeszcze powtórzone.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę