Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bursztynowa dla zdrowia

Galeria Bursztynowa już po raz kolejny organizuje dla swoich klientów bezpłatne porady i badania lekarskie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bursztynowa to Galeria z sercem – wrażliwa na potrzeby społeczności lokalnej również w zakresie promocji i ochrony zdrowia. O tym mówi m.in. bursztynowe serce, które znajduje się w logo centrum handlowego – podkreśla Wacław Karolak, doradca ds. marketingu i reklamy Galerii Bursztynowej. - Cieszymy się, że w naszych wydarzenia prozdrowotnych licznie biorą udział mieszkańcy Ostrołęki, powiatu, ale także okolic. Dzięki powiększającej się samoświadomości społecznej rozpowszechnia się moda i potrzeba na zdrowy tryb życia - zaznacza Karolak.

Tym razem Galeria Bursztynowa postarała się o kolejne nowości. Po raz pierwszy będzie można skonsultować się z specjalistami w zakresie higieny jamy ustnej. Hitem będzie konkurs, w którym wyłonionych zostanie aż 6 zwycięzców. Nagrodą dla każdego z nich będzie kompletna usługa wybielania zębów. Ponadto, po raz pierwszy będzie można bezpłatnie zbadać słuch.
Galeria Bursztynowa znana jest z szeregu akcji służących promocji zdrowia. Od początku istnienia setki klientów Galerii skorzystało z bezpłatnych badań i porad lekarskich, nie wspominając o usługach kosmetycznych. Były to badania serca – EKG, badanie poziomu cholesterolu i glukozy oraz ciśnienia krwi, badanie wzroku, usługi dietetyka, naświetlanie lampami, dermokonsultacje, porady zielarskie, usługi i porady w zakresie odchudzania, pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy, walka z nałogiem palenia czy boreliozą, akcje wspierające  zapisy dawców szpiku kostnego oraz akcje krwiodawstwa.

Niedziela, 19 kwiecień
PROGRAM DNIA: 10.00 - 18.00

1. ŚNIEŻNOBIAŁY UŚMIECH NA WIOSNĘ:
-porady z zakresu higieny jamy ustnej 
-porady lekarza stomatologa w tym w zakresie wybielania zębów
- konkurs  dla klientów Galerii Bursztynowej. Do wygrania kompletne zabiegi wybielania zębów dla 6 osób. Szczegóły konkursu na stronie: galeriabursztynowa.com.pl
2. SŁUCH:
- bezpłatne badanie słuchu, porady audioprotetyka,
- prezentacje najnowocześniejszych aparatów słuchowych 
3. OPTYK:
-bezpłatne badanie wzroku na specjalnym urządzeniu oraz porady
4. DIETETYK:
-bezpłatne mierzenie wagą japońską w celu ustalenie struktury ciała
-bezpłatne porady i zalecenia dietetyczne
5. LAMPY BIOPTRON:
- bezpłatne naświetlanie lampą oraz porady w zakresie zastosowania lampami Bioptron
6. CIŚNIENIE KRWI:
- bezpłatne mierzenie ciśnienia krwi oraz upusty na zakup urządzeń do mierzenia ciśnienia krwi.
Wydarzenie będzie prowadził profesjonalny konferansjer.

 

210510110729.png

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę