Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wójt gminy Sokoły z tytułem Samorządowego Menedżera Regionu

Wójt gminy Sokoły Józef Zajkowski uhonorowany zostanie w Warszawie tytułem "Samorządowego Menedżera Regionu". Jest to część przeprowadzonego już po raz dziesiąty przez redakcję "Pulsu Biznesu" rankingu Filary Polskiej Gospodarki. Najskuteczniejszych samorządowców z poszczególnych województw typują ich koledzy: wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast i starostowie.

-To dla mnie największe wyróżnienie, że inni samorządowcy doceniają moją pracę - powiedział Józef Zajkowski, który gminą Sokoły zarządza nieprzerwanie od 1991 roku.

Gala rankingu Filary Polskiego Biznesu i Samorządowy Menedżer Regionu odbędzie się o godz. 18:00 w warszawskim hotelu Airport Okęcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę