Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Kara za mleko ponad 70 groszy?

Ze wstępnych szacunków Agencji wynika, że Polska przekroczyła swoją kwotę o około 6,5 proc. - Obliczamy, że kara może wynosić ponad 70 groszy za kilogram, ale pierwsze bardziej dokładne, choć nie pełne dane opublikujemy dopiero 27. kwietnia – cytuje wypowiedź prezes Agencji Rynku Rolnego Radosława Szatkowskiego serwis poratalspozywczy.pl.

Prezes Szatkowski ocenia, że kary za przekroczenie kwoty mlecznej w ostatnim sezonie jej obowiązywania zapłaci około 70 tysięcy gospodarstw, czyli blisko połowa polskich producentów mleka w Polsce.
Pełne dane dotyczące przekroczenia kwot przez Polskę i poszczególne gospodarstwa będą w połowie sierpnia, a decyzje o naliczeniu kar do połowy września br.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę