Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zderzenie ciężarówek w Marianowie

Jedna osoba ranna przewieziona do szpitala oraz zniszczona kabina ciężarówki to wynik wypadku jaki wydarzył się około 11.00 w miejscowości Marianowo na drodze krajowej S 61. Kierujący cysterną jadąc w stronę Łomży uderzył w tył innej ciężarówki z przyczepą przewożącej bloki betonowe, która zatrzymała się za samochodem skręcającym do zatoczki. Uderzenie było tak silne, ze zniszczeniu uległa kabina cysterny, a kierowcę musieli wycinać strażacy.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia jest pęknięta tarcza hamulcowa cysterny. Połowę tarczy policjanci znaleźli  około 25 metrów przed miejscem zdarzenia. Utrudnienia na drodze trwają.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Część tarczy hamulcowej
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę