Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Browar Łomża zarobił w zeszłym roku 47 tys. zł

Wychodzący na prostą Browar Łomża zarobił w ubiegłym roku 47 tys. zł - wynika z informacji opublikowanych w raporcie rocznym giełdowego Pepeesu, który jest wyłącznym udziałowcem spółki. Sprzedaż browaru przekroczyła poziom 127 mln zł.

Cały Pepees w 2004 r. wypracował zysk w wysokości 3,25 mln zł. Zysk nieskonoslidowany spadł w porównaniu z 2003 rokiem o ok. 4% przy jednoczesnym zmniejszeniu poziomu przychodów z 82 do 75 mln zł.

Jak podąła spółka w komunikacie podobnie jak w roku ubiegłym także w tym roku Pepees nie wypłaci dywidendy. Cały zysk Zarząd spółki chce przeznaczyć na powiększenie kapitałów rezerwowych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę