Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Uszkodzona karoseria jak nowa

Ktoś uszkodził ci samochód na parkingu? Miałeś małą stłuczkę? Grad bądź kamień pozostawiły brzydkie wgniecenia na karoserii, a nie chcesz wydawać co najmniej kilkaset złotych na naprawę takiego drobnego uszkodzenia w warsztacie blacharskim? Rozwiązaniem jest odwiedzenie specjalizującej się w usuwaniu wgnieceń i uszkodzeń karoserii z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii firmy Wgniecenia PDR z Zambrowa. Naprawa uszkodzeń metodą PDR to obniżenie kosztów od 50 aż do 70 %, trwa ona bardzo krótko, a w dodatku oryginalny lakier pozostaje nienaruszony i samochód nie traci na wartości!

Opracowana w Niemczech i udoskonalona w Stanach Zjednoczonych technologia PDR –Paintless Dent Repair – jest stosowana dwojako: bezinwazyjnie i inwazyjnie.
Bezinwazyjne wyciąganie wgnieceń karoserii jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych narzędzi i specjalnego „kleju”, który dzięki odpowiednim właściwościom przywraca uszkodzonemu miejscu pierwotny kształt. Metoda inwazyjna, wbrew pozorom  też całkowicie bezpieczna, polega na wypychaniu (masowaniu) uszkodzonego elementu karoserii od wewnętrznej strony za pomocą tzw. hebli czyli dźwigni, wykonanych ze stali o odpowiedniej twardości i właściwościach.
Dzięki tym metodom można usunąć nawet głębokie wgniecenia – pod warunkiem, że lakier nie jest pęknięty – nawet w ciągu kilku godzin, bez konieczności ponownego lakierowania. Każdy, kto kiedykolwiek naprawiał takie uszkodzenia w zwykłym warsztacie blacharskim wie doskonale, ile to trwało przy zastosowaniu tradycyjnych metod naprawy, począwszy od wyklepywania, szpachlowania i lakierowania. Zalety naprawy metodą PDR to więc nie tylko oszczędność pieniędzy – od 50 do 70 % w porównaniu z metodami tradycyjnymi, ale też i czasu, bo naprawienie małego uszkodzenia trwa kilkadziesiąt minut, a większego kilka godzin. Przy takiej naprawie nie ulega też uszkodzeniu powłoka cynkowa, a auto nie traci na wartości, ponieważ zachowuje oryginalny fabryczny lakier.
Renomowana firma Mariusza Prusińskiego specjalizuje się w takich naprawach  – począwszy od kilkumilimetrowych wgnieceń do takich o średnicy nawet kilkudziesięciu centymetrów.
W dodatku są one możliwe nie tylko w warsztacie firmy ale też w garażu klienta w Łomży bądź innej pobliskiej miejscowości, pod warunkiem, że uszkodzenie będzie niewielkie i nie trzeba będzie  na przykład zdejmować podsufitki by naprawić wgniecenia dachu.
Wszelkie niewielkie wgniecenia i uszkodzenia są usuwane szybko, tanio i profesjonalnie, co umożliwia pracownikom firmy nie tylko specjalistyczne wyposażenie najwyższej jakości, ale też wieloletnia praktyka w Stanach Zjednoczonych, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.
Odpowiednie wyszkolenie i zawodowa praktyka techników usuwających uszkodzenia karoserii tą metodą mają ogromne znaczenie i w znacznym stopniu decydują o powodzeniu całego zabiegu  – dlatego dopiero oddanie auta do naprawy w wyspecjalizowanym warsztacie Mariusza  Prusińskiego Wgniecenia PDR z Zambrowa daje 100 % gwarancji, że samochód będzie po niej wyglądać tak samo jak przed uszkodzeniem!

Mariusz Prusiński
Ul. Ustronna 4
18-300 Zambrów
Tel. 798 709 777
email: wgniecenia-pdr@wp.pl
http://www.wgniecenia-pdr.za.pl 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę