Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Wiekanocne życzenia przedszkolaków

Tuż przed Świętami Wielkiej Nocy dzieci z grupy pięciolatków wraz z panią Basią Dużyńską i Karoliną Chrostowską wybrały się z życzeniami świątecznymi do Włodarzy naszego miasta oraz Przyjaciół naszego przedszkola.

Przedszkolaki  odwiedziły Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, zastępcę Prezydenta Panią Agnieszkę  Muzyk, Grupę Medialną NAREW, Redakcje Gazety Współczesnej i Radia Nadzieja, a także księdza Kanclerza Tadeusza Śliwowskiego i  Kapłanów w Kurii Biskupiej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 09 kwietnia 2015 10:10
Data ostatniej edycji: pt, 01 maja 2015 19:48:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę