Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Czas na prace budowlane i ogrodowe, czyli wielkie otwarcie sezonu!

Każdy, kto kto marzy o budowie własnego domu, myśli o remoncie mieszkania lub też chciałby zorientować się w najnowszych trendach w budownictwie, już niebawem zyska niepowtarzalną szansę uzyskania bezpłatnych, fachowych porad producentów materiałów budowlanych oraz artykułów ogrodowych. W najbliższy weekend 10-11 kwietnia Skład Budowlany Podbielski i Market Mrówka Dom i Ogród organizują bowiem kiermasz budowlano-ogrodowy – jeśli myślisz poważnie o budowie bądź remoncie, nie może Cię tam zabraknąć!

Według danych Starostwa Powiatowego w Łomży w 2014 r. wydanych zostało ponad 400 pozwoleń na budowę. Przyszli inwestorzy zadają sobie pytania: Jak mądrze budować ? Czym się kierować przy doborze materiałów budowlanych? Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiednich fachowców, którzy pomogą w realizacji budowy czy remontu, pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze.
- Zaczynając budowę pamiętajmy o sprawdzeniu, co oferuje sprzedawca - podkreśla Anna Męczkowska, koordynator ds. handlu i marketingu Składu Budowlanego Podbielski. - Skład Budowlany Podbielski to firma, która dba o zadowolenie swoich klientów nieustannie od 24 lat. Posiadamy wykształconą kadrę doradców, zarówno stacjonarnych jak i mobilnych. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami remontowo-budowlanymi.  Oferujemy także montaż materiałów budowlanych jak również budujemy dla Państwa domy.
Budując z nami od fundamentu aż po dach nasi klienci mogą liczyć  na pomoc w doborze konkretnych rozwiązań oraz stosowanych materiałów budowlanych, atrakcyjne ceny, terminową dostawę. Rozpoczynamy sezon budowlano-remontowy 2015.
10-11 kwietnia Skład Budowlany Podbielski i Market Mrówka Dom i Ogród organizują  kiermasz budowlano-ogrodowy przy ul. Poznańskiej 103 w Łomży. Na miejscu można będzie zapoznać się z produktami kilkudziesięciu największych dostawców materiałów do budowy i remontu domu. Wyjątkowa oferta czeka także miłośników prac ogrodowych. W tych dniach odbędą się także praktyczne pokazy, które każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Klienci dokonujący zakupu w Markecie Mrówka w sobotę będą uczestniczyli w konkursach z nagrodami. Można będzie wygrać m. in. rower, huśtawkę ogrodową czy multi cooker. Losowanie nagród będzie odbywać się co godzinę. Osoby  zmotoryzowane będą miały szansę umyć swoje auto myjką Karcher.

W programie:

Piątek 10 kwietnia w godz. 10-16
- 1000 inspiracji do założenia i pielęgnacji ogrodu,
- fachowe porady na temat sprzętu ogrodniczego NAC: m. in. kosiarki, pilarki,
- impregnacja elementów drewnianych wraz z firma Altax,
- zakładanie i pielęgnacja trawnika oraz  nawożenie roślin ogrodowych,
- degustacja owoców z polskiego ogrodu.

Sobota 11 kwietnia w godz. 10-16
- kilkunastu wystawców- chemia budowlana, elewacje, ściany, dachy, docieplenia, 
- wybrane produkty w specjalnych cenach 
- bezpłatne porady architekta,
- praktyczne pokazy i porady specjalistów budownictwa m.in. pokaz malowania farbami Optolith, pokaz murowania ściany z bloczków H+H, montaż poddasza w systemie Rigips, 
- rozwiązania energooszczędne, fotowoltaika i  pompy ciepła,
- atrakcje dla całej rodziny: konkursy z nagrodami, niespodzianki dla dzieci, degustacja naleśników.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę