Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pojednanie kibiców...

"Białostoccy kibice chcą się pojednać z fanami ŁKS Łomża" – podało Radio Białystok. - „Kibice z Łomży zapewniają, że jeśli taka propozycja zostanie złożona do pojednania dojdzie.”

Radio Białytsok przypomina, że ”stosunki między fanami obu zespołów popsuły się bez mała 10 lat temu. Podczas meczu IV ligi ŁKS - Jagiellonia fani Jagiellonii urządzili na stadionie w Łomży burdy.” Wcześniej fani ŁKS nosi w sercu oba kluby. W latach 80. i na początku lat 90 liczne grupy łomżan przyjeżdżały do Białegostoku dopingować Jagiellonię w I i II lidze.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę