piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@

Trzy poranne stłuczki

Dziewięć samochodów zostało uszkodzonych w trzech porannych kolizjach jakie wydarzyły się w Łomży. Tuż po godzinie 8. na Piłsudskiego na wysokości garaży zderzyły się trzy samochody, a na Legionów w okolicach Statoil cztery. Pół godziny później doszło do jeszcze jednej kolizji. W okolicach piekarni Okruszek, naprzeciw szpitala zderzyły się dwa samochody.

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannych kolizji. W pierwszych dwóch kolizjach zadziałał efekt domina - kierowca jednego z samochodów zagapił się i uderzył w tył poprzedzającego auta, które uderzyło w auto jadące przed nim... Po kolizji przy Statoil strażacy musieli uprzatnać jezdnię na którą wylały się płyny z jednego z uszkodzonych samochodów.

Na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Rycerskiej kolizję spowodował kierowca golfa, który zbyt szerokim łukiem usiłował wyjechać z Rycerskiej w Piłsudskiego i zahaczył o samochód, który skręcał z Piłsudskiego w Rycerską.
Policjanci podkreślają, że na szczęście w zdarzeniach tych nikomu z ludzi jadących samochodami nic się nie stało, ale proszą kierowców o uwagę na drodze.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0