Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Trzy poranne stłuczki

Dziewięć samochodów zostało uszkodzonych w trzech porannych kolizjach jakie wydarzyły się w Łomży. Tuż po godzinie 8. na Piłsudskiego na wysokości garaży zderzyły się trzy samochody, a na Legionów w okolicach Statoil cztery. Pół godziny później doszło do jeszcze jednej kolizji. W okolicach piekarni Okruszek, naprzeciw szpitala zderzyły się dwa samochody.

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannych kolizji. W pierwszych dwóch kolizjach zadziałał efekt domina - kierowca jednego z samochodów zagapił się i uderzył w tył poprzedzającego auta, które uderzyło w auto jadące przed nim... Po kolizji przy Statoil strażacy musieli uprzatnać jezdnię na którą wylały się płyny z jednego z uszkodzonych samochodów.

Na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Rycerskiej kolizję spowodował kierowca golfa, który zbyt szerokim łukiem usiłował wyjechać z Rycerskiej w Piłsudskiego i zahaczył o samochód, który skręcał z Piłsudskiego w Rycerską.
Policjanci podkreślają, że na szczęście w zdarzeniach tych nikomu z ludzi jadących samochodami nic się nie stało, ale proszą kierowców o uwagę na drodze.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę