Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Wstępne podsumowanie wielkanocnego weekendu

Ze wstępnego podsumowania KWP w Białymstoku wynika, że podczas upływającego wielkanocnego weekendu funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych. W tym czasie na drogach województwa doszło jednak do 4 wypadków. Najtragiczniejszy, w wyniku którego zginęło 3 kierujących, miał miejsce w niedzielną noc.

Jak wskazują wstępne policyjne podsumowania od ubiegłego piątkowego popołudnia do dzisiejszego poranka na drogach województwa doszło do 4 wypadków, w wyniku których 3 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Najtragiczniejszy z nich miał miejsce w niedzielę około godziny 1.00 w pobliżu miejscowości Osowy Grąd na drodze krajowej nr 8. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych i osobowego fiata punto. Trzech kierowców zginęło. Dodatkowo ciężarówki stanęły w płomieniach.

W trakcie mijającego weekendu mundurowi zatrzymali ponad 20 osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Natomiast w tym czasie funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

źródło: Podlaska Policja

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę