niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Wstępne podsumowanie wielkanocnego weekendu

Ze wstępnego podsumowania KWP w Białymstoku wynika, że podczas upływającego wielkanocnego weekendu funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych. W tym czasie na drogach województwa doszło jednak do 4 wypadków. Najtragiczniejszy, w wyniku którego zginęło 3 kierujących, miał miejsce w niedzielną noc.

Jak wskazują wstępne policyjne podsumowania od ubiegłego piątkowego popołudnia do dzisiejszego poranka na drogach województwa doszło do 4 wypadków, w wyniku których 3 osoby zginęły, a 5 zostało rannych. Najtragiczniejszy z nich miał miejsce w niedzielę około godziny 1.00 w pobliżu miejscowości Osowy Grąd na drodze krajowej nr 8. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych i osobowego fiata punto. Trzech kierowców zginęło. Dodatkowo ciężarówki stanęły w płomieniach.

W trakcie mijającego weekendu mundurowi zatrzymali ponad 20 osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Natomiast w tym czasie funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

źródło: Podlaska Policja

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0