Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Złodziej w hondzie

25-letni Litwin hondą crv usiłował uciekać policjantom - początkowo pojazdem, a później pieszo. Siedzącego w krzakach wytropił policyjny pies. Okazało się, że honda którą kierował mężczyzna została skradziona na terenie Niemiec.

Wczoraj przed godziną 19.00 funkcjonariusze z grajewskiej drogówki na dk 61 w pobliżu Rajgrodu chcieli zatrzymać do kontroli pojazd marki honda crv. Kierujący zignorował jednak sygnały podawane przez mundurowych i zwiększając prędkość zaczął uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nim. Mężczyzna widząc, że nie zdoła uciec, skręcił w boczną drogę gruntową chcąc wykorzystać zalety suva, którym kierował. Jednak po chwili porzucił pojazd i uciekał dalej pieszo. Wykorzystując zapadający zmrok chciał się schować przed mundurowymi. Jednak w pościg włączyli się funkcjonariusze z policyjnymi psami. Jeden z czworonogów szybko i bez problemów doprowadził do leżącego w krzakach 25-latka. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że honda, którą kierował została skradziona na terenie Niemiec 2 kwietnia br. Teraz grajewscy policjanci wyjaśniają, w jaki sposób pojazd trafił w ręce 25-latka


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę