Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Osobówką w ciągnik

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Samochód osobowy uderzył w jadący przed nim ciągnik rolniczy. Dwie osoby - pasażerka opla oraz kierowca ciągnika - doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartek około 20. na drodze krajowej nr 65 pomiędzy Grajewem a Rudą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że winnym wypadku jest kierowca osobowego opla, 48-letni mieszkaniec powiatu monieckiego, który nie zachował bezpiecznego odstępu i uderzył w tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego.

230804070022.gif
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę