piątek, 24 stycznia 2020 napisz DONOS@

Alkomat dla wszystkich

Samoobsługowy alkomat prezydent Łomży przekazał komendantowi miejskiemu policji. Urządzenie warte jest ok. 2 tys zł i ma zostać wywieszone w ogólnodostępnym miejscu w Komendzie Miejskiej Policji przy ulicy Wojska Polskiego, tak by każdy kierowca, który nie jest pewien czy może już siadać za kierownicę samochodu, mógł wykonać badanie stanu trzeźwości.

podinsp. Jacek Adamski, Komendant Miejski Policji w Łomży, Mariusz Chrzanowski,  Prezydent Miasta Łomża, i (w środku) Agnieszka Muzyk wiceprezydent Łomży
podinsp. Jacek Adamski, Komendant Miejski Policji w Łomży, Mariusz Chrzanowski, Prezydent Miasta Łomża, i (w środku) Agnieszka Muzyk wiceprezydent Łomży

Prezydent i policjanci liczą, że taka profilaktyka będzie miała wpływ na ograniczenie liczby nietrzeźwych kierowców na ulicach miasta oraz powiatu. Obsługa alkomatu jest bardzo prosta, nie wymaga udziału przy badaniu policjanta, a pomiar będzie wykonany bezpłatnie. Wystarczy jedynie z zainstalowanego w alkomacie podajnika wyjąć jednorazową słomkę, rozpakować ją i umieścić w przeznaczonym do tego miejscu. Następnie trzeba postępować zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami i odczytać wynik.

Policjanci przypominają jednocześnie, że niedopuszczalna jest sytuacja, kiedy osoba, która podejrzewa, że może być pod wpływem alkoholu, sama przyjeżdża samochodem na takie badanie.

200114015929.gif

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę