Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Pielęgniarka na dwóch gazach

Pijaną, 50-letnią pielęgniarkę jadącą samochodem osobowym zatrzymali wczoraj wieczorem łomżyńscy policjanci. Kobieta kierowała oplem merivą mając w sobie niemal 1,4 promila alkoholu.

Do zatrzymania samochodu prowadzonego przez pijaną kobietę doszło około godziny 19.15 na ulicy Śniadeckiego w Łomży. Badanie alkomatem wykazało, że ma 0,66 mg alkoholu w wydychanym powietrzu. Po przeliczeniu na promile wychodzi to 1,386.
Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży policjanci od razu zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która jak się okazało pracuje jako pielęgniarka. Za popełnione przestępstwo będzie odpowiadała przed sądem.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę