Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Samochód osobowy został wepchnięty pod tira.

W Konarzycach samochód osobowy skręcający w lewo został uderzony w tył przez lawetę i wepchnięty pod jadącego w przeciwnym kierunku tira. Na szczęście w zdarzeniu, które mogła zakończyć się tragicznie, ranna została tylko jedna osoba, a obrażenia jakich doznała nie zagrażają jej życiu. Niemniej droga jest jeszcze zablokowana.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 15.  Na miejsce wysłano wszystkie służby ratunkowe. Policja już na początku podawała, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać co najmniej do godz. 17. O 16.30 droga jeszcze była zablokowana. Tiry wyjeżdżające z Łomży w kierunku Ostrowi Mazowieckiej kierowane są na objazd przez Zambrów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę