Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nadaktywność nowogrodzkich samorządowców

Dwie sesje nadzwyczajne, jedną po drugiej, odbyli radni miasta i gminy Nowogród. W ciągu 10 godzin obrad przyjęli dwie merytoryczne uchwały. Jak wyjaśnił przewodniczący rady Krzysztof Chojnowski, taka decyzja spowodowana była tym, że program pierwszej przygotował burmistrz, drugiej - sami radni.

Burmistrz nie wyraził zgody na włączenie zaproponowanych przez radnych punktów obrad do programu "swojej" sesji, ponieważ dotyczyły one głównie jego samego. Były to m.in. dwie skargi mieszkańców na burmistrza oraz decyzje o pozbawieniu go niektórych kompetencji i obniżenie mu płacy.

Ostatecznie program pierwszej sesji został wyczerpany, obrady drugiej, m.in. z powodu nieprawidłowo przygotowanych projektów uchwał - przerwano.

Były to 7. i 8. sesje rady Nowogrodu w ciągu 4 miesięcy funkcjonowania samorządu. W poprzedniej kadencji w ciągu roku radni spotykali się średnio 7-8 razy.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę