Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Asystent odchodzi, przychodzi doradca

Główne zdjęcie
Dr Adam Miara nowy etatowy (na pół etatu) doradca prezydenta Łomży (fot. UM Łomża)

Dr Adam Miara został zatrudniony na pół etatu jako doradca prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. W łomżyńskim ratuszu będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie środków zewnętrznych, kontakty z przedsiębiorcami, współpracę ze spółkami miejskimi i sprawy gospodarcze. Już prowadził ubiegłotygodniowe spotkanie prezydenta miasta z lokalnymi przedsiębiorcami. Dziś w ratuszu przestał pracować etatowy asystent prezydenta Kazimierz Gwiazdowski, który właśnie objął funkcję wiceprezesa nowej miejskiej spółki Zakładu Gospodarowania Odpadami.

Adam Miara jest adiunktem w Instytucie Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ekspertem gospodarczym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, członkiem grupy roboczej ds. Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, specjalistą odnośnie perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 oraz ekspertem zespołu roboczego ds. gospodarczych opracowywanego Programu Rozwoju Miasta Łomża.

Jak przekazuje ratusz Adam Miara ukończył  studnia licencjackie w  Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży, studia magisterskie w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz przewód doktorski na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę