niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Asystent odchodzi, przychodzi doradca

Dr Adam Miara został zatrudniony na pół etatu jako doradca prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego. W łomżyńskim ratuszu będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie środków zewnętrznych, kontakty z przedsiębiorcami, współpracę ze spółkami miejskimi i sprawy gospodarcze. Już prowadził ubiegłotygodniowe spotkanie prezydenta miasta z lokalnymi przedsiębiorcami. Dziś w ratuszu przestał pracować etatowy asystent prezydenta Kazimierz Gwiazdowski, który właśnie objął funkcję wiceprezesa nowej miejskiej spółki Zakładu Gospodarowania Odpadami.

Dr Adam Miara nowy etatowy (na pół etatu) doradca prezydenta Łomży (fot. UM Łomża)
Dr Adam Miara nowy etatowy (na pół etatu) doradca prezydenta Łomży (fot. UM Łomża)

Adam Miara jest adiunktem w Instytucie Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ekspertem gospodarczym Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, członkiem grupy roboczej ds. Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji, specjalistą odnośnie perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2014-2020 oraz ekspertem zespołu roboczego ds. gospodarczych opracowywanego Programu Rozwoju Miasta Łomża.

Jak przekazuje ratusz Adam Miara ukończył  studnia licencjackie w  Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży, studia magisterskie w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku oraz przewód doktorski na Wydziale Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0