Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zepchnął go z drogi?

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierowca busa widząc ciężarówkę częściowo zjeżdżającą na jego pas ruchu zjechał na nierówne pobocze, gdzie stracił ponownie nad pojazdem, który wpadł do rowu i dachował. W wyniku groźnie wyglądającego wypadku kierowca busa i troje pasażerów zostało rannych i trafiło do szpitala.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Do wypadku doszło wczozraj około godziny 9.20 na drodze relacji Jeżewo - Sokoły w pobliżu miejscowości Kobylin Pogorzałki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mężczyzna jechał busem marki opel movano od strony miejscowości Jeżewo w kierunku miejscowości Sokoły. W pewnym momencie 27-latek zauważył pojazd ciężarowy, który nadjeżdżając z przeciwnego kierunku zjechał częściowo na lewy pas ruchu. Aby uniknąć zderzenia kierujący busem musiał wjechać na nierówne pobocze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu, gdzie pojazd dachował. Na skutek wypadku 27-latek oraz troje pasażerów z obrażeniami trafiło do szpitala.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia oraz jego przyczyny. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę