Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Złoto i brąz na Mistrzostwach Polski ADCC

Patryk Surdyn i Bartek Just, zawodnicy klubu BLACK HORSE MMA ŁOMŻA odnieśli sukces i stanęli na podium XI Mistrzostw Polski ADCC, które w weekend odbyły się w Warszawie. Dwudniowe zawody, na które zgłosiło się ponad 500 zawodników z całej Polski, to największe wydarzenie sportów chwytanych w kraju. Na matach rywalizowali przedstawiciele różnych sportów walki opartych na chwytach takich jak zapasy, jiu jitsu, czy judo, a zwycięzcy poszczególnych kategorii wywalczyli sobie prawo do startu na mistrzostwach Europy i świata.

- Na Mistrzostwach Polski ADCC w Warszawie wystawiliśmy trzech naszych podopiecznych z których dwóch zdobyło medal – cieszy się Paweł Pruszko jeden z trenerów  BLACK HORSE MMA ŁOMŻA. - Patryk Surdyn, startujący w kategorii średnio zaawansowani do 60 kg, w finale w świetnym stylu i całkowitej dominacji zwyciężył na punkty zdobywając tytuł Mistrza Polski. Bartek Just startujący w kategorii junior do 75 kg po zaciętym pojedynku w półfinale wygrywając większość rundy pod koniec starcia stracił dwa punkty, które przeważyły o zwycięstwie  przeciwnika. Jak się potem okazało był on zwycięzcą całej kategorii, a Bartek musiał zadowolić się brązowym krążkiem. Trzeci nasz podopieczny Krystian Cwalina startujący również w tej samej kategorii do 75 kg junior, po wyrównanej walce i minimalnej porażce, odpadł we wcześniejszej fazie turnieju, ale pokazał charakter i serce do walki. BLACK HORSE MMA ŁOMŻA to klub w którym zawodnicy trenują MMA (mieszane sztuki walki), a sporty chwytane to tylko element, część tego czego trenujemy w naszym klubie więc tym bardziej to dla nas sukces, że z powodzeniem mogliśmy rywalizować z klubami które tylko specjalizują się w tej płaszczyźnie walki – dodaje Pruszko podkreślając, że na listach startowych Mistrzostwach Polski ADCC znajdowały się nazwiska czołowych polskich zawodników

Więcej o klubie i treningach zawodników można dowiedzieć się ze strony: mmalomza.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę