Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Trzy lata uciekał przed cztereoletnim wyrokiem

Przez blisko trzy lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W piątek policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Zambrowa poszukiwanego listem gończym. Najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym.

Mężczyzna poszukiwany był między innymi za oszustwo i rozbój. Jak przekazuje policja zatrzymanie miało miejsce na terenie gminy Zambrów i było wynikiem intensywnej pracy funkcjonariuszy.  Z ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna w tym okresie wielokrotnie zmieniał swoje miejsca pobytu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę