Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Strażacy w dziurze

Pod ciężarem wozu straży pożarnej załamał się jeden ze zjazdów z ulicy Poznańskiej. Wóz wpadł w głęboką dziurę i aby go wyciągnąć konieczna była pomoc innego specjalistycznego wozu straży pożarnej. Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne przedpołudnie.

Mieszkańcy ul. Poznańskiej zgłaszali, że kanałem burzowym płyną zanieczyszczenia do rzeki Łomżyczki. Na miejsce przyjechali inspektorzy ochrony środowiska, aby dokonać pomiarów i strażacy. Podczas parkowania wozu strażackiego na podjeździe zarwała się kostka i samochód wpadł do dziury, której głebokość sięgała około 1.5m. Okazało się, że owe zanieczyszczenia to piasek, który wypłukiwała woda z pękniętej rury wodociągowej. Prawdopodobnie woda płynęła już od jakiegoś czasu i wypłukała sporą przestrzeń pod podjazdem, który mógł zapaśc się także pod samochodem osobowym lub pod przechodniem. Wstępnie wynika, ze wóz strażacki niewiele ucierpiał.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę