Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pierwsza komisja wyborcza już jest

Jan Leszczewski, sędzia Sądu Okręgowego w Łomży i Komisarz Wyborczy w Łomży został przewodniczącym Okręgowej Komisji Wyborczej nr 33 w Łomży, która ma przeprowadzić majowe wybory prezydenta Polski na terenie powiatów grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego, zambrowskiego oraz miasta na prawach powiatu Łomża. W skład komisji weszło jeszcze czterech innych sędziów Sądu Okręgowego w Łomży, a jej pracę jako sekretarz wspierał będzie dyrektor miejscowej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

Poza sędzią Leszczewski w skład Okręgowej Komisji Wyborczej nr 33 w Łomży powołani zostali także sędziowie: Sławomir Bagiński, Wiesława Kozikowska, Włodzimierz Wójcicki i Janusz Wyszyński.
Członkowie OKW od poniedziałku rozpoczynają pełnienie dyżurów – w dni powszednie w godzinach do 10 do 12. 

Kolejne - obwodowe komisje wyborcze – mają być powołane przez wójtów (burmistrzów, prezydentów miast) do 19 kwietnia 2015 r. Dwa dni wcześniej upływa termin w jakim pełnomocnicy komitetów wyborczych mogą zgłaszać do nich swoich kandydatów.
Same wybory prezydenckie zaplanowane są na 10 maja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę