Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Ponadgimnazjalne wybory

13 szkół ponadgimnazjalnych z miasta Łomża i okolic prezentowało się podczas Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. - Chcieliśmy pomóc uczniom klas trzecich gimnazjum w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru szkoły ponadgimnazjalnej oraz umożliwić im łatwy dostęp do informacji o łomżyńskich szkołach – mówi Anna Pawelec wicedyrektor szkoły.\

Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich odbyła się już po raz  piąty. Uczniowie gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół, warunkami rekrutacji oraz z informacjami na temat poszczególnych zawodów.  
- Zadaniem szkoły jest przygotowanie uczniów do świadomego podejmowania decyzji zawodowych i  życiowych – podkreśla Anna Pawelec.
Tym razem ze swoimi ofertami dalszego kształcenia do gimnazjalistów przyjechali przedstawiciela az 13 szkół z miasta i okolic. Ich nauczyciele oraz uczniowie chętnie odpowiadali na pytania gimnazjalistów i zachęcali do podjęcia nauki w ich szkole.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę