środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

Ponadgimnazjalne wybory

13 szkół ponadgimnazjalnych z miasta Łomża i okolic prezentowało się podczas Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. - Chcieliśmy pomóc uczniom klas trzecich gimnazjum w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru szkoły ponadgimnazjalnej oraz umożliwić im łatwy dostęp do informacji o łomżyńskich szkołach – mówi Anna Pawelec wicedyrektor szkoły.\

Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich odbyła się już po raz  piąty. Uczniowie gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkół, warunkami rekrutacji oraz z informacjami na temat poszczególnych zawodów.  
- Zadaniem szkoły jest przygotowanie uczniów do świadomego podejmowania decyzji zawodowych i  życiowych – podkreśla Anna Pawelec.
Tym razem ze swoimi ofertami dalszego kształcenia do gimnazjalistów przyjechali przedstawiciela az 13 szkół z miasta i okolic. Ich nauczyciele oraz uczniowie chętnie odpowiadali na pytania gimnazjalistów i zachęcali do podjęcia nauki w ich szkole.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0