Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Bomba w Jednaczewie

Rolnik przygotowując pole pod wiosenny zasiew wyorał niewybuch najprawdopodobniej z okresu drugiej wojny światowej. Groźne znalezisko zabezpieczają policjanci oczekując na przyjazd saperów ze specjalistycznej jednostki w Orzyszu.

Wybuchowego odkrycia rolnik dokonał wczoraj rano. Natychmiast o znalezisku powiadomił policję. Oględziny miejsca potwierdziły podejrzenia rolnika, że to niewybuch z czasów drugiej wojny światowej. Groźne znalezisko zabezpieczono i do czasu przyjazdu saperów, którzy mają zabrać ponad 70-letni pocisk pilnują policjanci. Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży saperzy do Jednaczewa mają  przyjechać jeszcze dziś.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę