Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Tajemnicza Księga Przygód

Tego jeszcze nie było. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach interaktywnych. Dnia 23 marca 2015 r dzieci czteroletnie, pięcioletnie i sześcioletnie pomaszerowały do Centrum Katolickiego na ulicy Sadowej, by wziąć udział w budowaniu studia filmowego.

Dzięki pracy z reżyserem, operatorami kamer i montażystami dzieci poznały podstawy pracy na planie filmowym, sposób komunikowania się i istotę współdziałania w grupie. Poznały różne techniki i efekty filmowe, np. animację. Przebieg zajęć można było obserwować na żywo na dużym ekranie jak w kinie. To była niesamowita przygoda.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 25 marca 2015 21:58
Data ostatniej edycji: śr, 25 marca 2015 22:43:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę