Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Obiecał w kampanii wyborczej...

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski w trakcie kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi obiecywał powołanie kilku rad społecznych, które miałyby mu doradzać w sprawach określonych środowisk. Teraz z tych obietnic chce się wywiązać. Właśnie ogłoszono nabór członków do rady ds. osób starszych i rada ds. osób niepełnosprawnych.

Społeczna Rada ds. Osób Starszych będzie pełniła funkcję opiniotwórczą i doradczą Prezydenta Łomży w sprawach tworzenia warunków do zdrowego i aktywnego życia osób starszych. W jej skład mogą wchodzić osoby, które ukończyły 60. lat i chcą aktywnie działać na rzecz swojego pokolenia.

Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zajmie się opiniowaniem i inspirowaniem działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ich integracją zawodową i społeczną. Chęć wstąpienia do niej mogą zgłaszać zainteresowane osoby niepełnosprawne oraz działające w stowarzyszeniach i organizacjach zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.

Zarówno w przypadku rady ds. osób starszych i  rada ds. osób niepełnosprawnych prezydent na zgłoszenia czekamy do końca marca pod adresem: portal@um.lomza.pl. Zgłoszenia można również zostawić w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę