środa, 18 października 2017 napisz DONOS@

Obiecał w kampanii wyborczej...

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski w trakcie kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi obiecywał powołanie kilku rad społecznych, które miałyby mu doradzać w sprawach określonych środowisk. Teraz z tych obietnic chce się wywiązać. Właśnie ogłoszono nabór członków do rady ds. osób starszych i rada ds. osób niepełnosprawnych.

Społeczna Rada ds. Osób Starszych będzie pełniła funkcję opiniotwórczą i doradczą Prezydenta Łomży w sprawach tworzenia warunków do zdrowego i aktywnego życia osób starszych. W jej skład mogą wchodzić osoby, które ukończyły 60. lat i chcą aktywnie działać na rzecz swojego pokolenia.

Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych zajmie się opiniowaniem i inspirowaniem działań na rzecz osób niepełnosprawnych oraz ich integracją zawodową i społeczną. Chęć wstąpienia do niej mogą zgłaszać zainteresowane osoby niepełnosprawne oraz działające w stowarzyszeniach i organizacjach zajmujących się osobami niepełnosprawnymi.

Zarówno w przypadku rady ds. osób starszych i  rada ds. osób niepełnosprawnych prezydent na zgłoszenia czekamy do końca marca pod adresem: portal@um.lomza.pl. Zgłoszenia można również zostawić w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0